دعایی قوی و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

یکی از بهترین اذکار برای باطل کردن طلسم و سحر ، استفاده از آیه شریفه ذیل است:{وَلَا يُفْلِحُ السَّاحِرُ حَيْثُ أَتَى} [طه:69]. عدد تکرار این آیه شریفه 1394 میباشد.دعای مذکور در ذیل از قویترین و مجربترین حرزها جهت جلوگیری و درمان و باطل کردن طلسم است. فردی که این دعا را به همراه داشته باشد و یا حتی در منزل نگهداری کند، به اذن و اراده باریتعالی از طلسم و بسته شدن کارها مصون خواهد ماند.

 

 

باطل السحر

1-برای ابطال سحر کلمات زیر را بر کاغذی نوشته و بر گردن اویزان کنید که بسیار مجرب است:
«بسم الله الرحمن الرحیم عزمتُ علیکم بما عذیت به سلیمان انه من سلیمان وانه بسم الله الرحمن الرحیم اهّیا شراهیّا بطوشا اجبارا پلموسا قهارا بحق کهیعص ذکر رحمة ربک زکریا اذنادی ربه نداءً خفیّا کما قل اعوذ برب النّاس ملک الناس….. (تا اخر سوره ی ناس را می نویسی).
2-هر کس را که سحر کرده باشند نقش زیر را 11 مرتبه نوشته در طول 11 روز با اب، شسته وبخورد .به اذن خداوند شفا یابد .مجرب است.(ترجیحا با زعفران بنویسید.)

 

246 260 257 254
258 253 247 259
252 255 262 248
261 249 251 256


3-برای کسی که سحر شده است این عمل مجرب است .بر روی رگ راست گردن او از بالا به پایین نوشته شود«کهیعص» وبر روی رگ چپ گردن او نیز از بالا به پایین نوشته شود«حمعسق» .باید این ایات بزرگ نوشته شود ودر طهارت کامل باشید.
4-مرحوم کوهستانی رحمة الله می فرمود:اگر انسان تعقیبات نمازهای روزانه را مرتب بخواند همه چیز در انها هست ونیاز به دعاهای ابطال سحر ندارد.
5-برای معالجه ی کسی که سحر شده وقادر بر جماع نیست ،سه عدد تخم مرغ پخته را پوست گرفته وبه ترتیب بنویسید بر تخم مرغ اولی:«حتی اذا رکبا فی الفلک خرقها» (کهف/71) وبر دومی بنویسید:«اولم یر الذین کفروا ان السموات والارض کانتا رتقا ففتقناهما وجعلنا من الماء کل شی حی افلا یومنون» وبر سومی:«فاستغلظ فاستوی علی سوقه» .پس اولی را بخورد .اگر گشاده شد فبها.وگرنه دومی را خورده .واگر نشد با خوردن سومی حتما گشاده خواهد شد.(با زعفران بنویسید)
6-چنانچه مرد وزنی که تمایل زناشویی ندارند وسحر شده اند عمل زیر را انجام دهند سحر انها باطل خواهد شد:
مرغ سیاهی تهیه کرده ومنتظر تخم گذاری او باشند ،بلافاصله بعد از تخم گذاری ،ان را اب پز کرده .قسمت بالایی تخم مرغ که تیزتر است این حروف نوشته شود:«مالامالالالالا» .سپس تخم مرغ را شکسته ،نیمی از ان را زن ونیمی دیگر را مرد بخورد سحر باطل خواهد شد .این عمل مجرب است .
7-از امور مجرب برای زنی که سحر شده وبسته شده ان است که هم وزن یک قران اب تهیه نماید وبا همان اب غسل کند .این عمل سریعا اثر می بخشد.(قابل توجه خانمهایی که در امر ازدواج بسته شده اند وهمچنین خانمها یی که در امورات دیگر بستگی در کارشان هست ودست به هر کاری می زنند به بن بست می رسند واموراتشان پیش نمی رود)
8-برای ابطال سحر (ایه ی 81/سوره ی یونس) را نوشته وبر گردن خویش اویزان کند یا بر کاشی نوشته بشوید وبخورد .این عمل بسیار مجرب است.«فلما القوا قال موسی ما جئتم……(تا) عمل المفسدین»

 

 

دعای قوی و فوری زبان بند,دعای محبت قوی و فوری,دعای محبت قوی و سریع,دعای قوی رزق و روزی,دعای جدایی قوی و فوری,دعای مهر ومحبت قوی وفوری,دعای قوی مهر و محبت,دعای محبت قوی و موثر,دعای قوی و مجرب,دعای قوی وفوری,...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 20 آبان 1395 ساعت: 5:03

close
تبلیغات در اینترنت