گلایه یک جانباز به صدا و سیما

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

گلایه یک جانباز به صدا و سیما
الان بیش از 6 ماه است که توپ پودر را با پست ویژه برای آن شرکت مرجوع کرده ایم اما هر بار که تماس می گیریم به نحوی ما را سر کار گذاشته و تاکنون مبلغی را به ما پرداخت نکرده اند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهدای ایران؛ مدتی است که در خلال برنامه های خانوادگی؛ آشپزی و دانستنی های آموزشی که در ساعات خاصی ویژه خانم ها و خانواده ها از رسانه ملی پخش می شود، تبلیغاتی نیز با استفاده از نام و مخاطب آن برنامه تلویزیونی رسانه ای می شود که مورد استفاده مردم قرار می گیرد. اما این تبلیغات و شرکت های اصلی آن که با پرداخت مبالغ هنگفتی، دقایقی از برنامه ها را در اختیار می گیرند عموماً با مشکلاتی همراه هستند که بعد از خریداری محصولاتشان مشخص می شود.

یکی از جانبازان جنگ تحمیلی در ارتباط با شهدای ایران در خصوص مشکلی که برای خانواده اش ایجاد شده است اظهار داشت: هر روز برنامه خانواده را از شبکه یک سیما دنبال می کنیم و همسرم نیز بسیار به این برنامه علاقه مند است و به دلیل قدمتی که این برنامه دارد حرف هایشان و نکاتی که بیان می کنند برای ما مورد پذیرش است.

این جانباز ادامه داد: در خلال این برنامه یک کارشناس، توپ پودری را معرفی کرد که جایگیزین به صرفه پودر لباسشویی است و با کیفیت بالایی لباس ها را تمیز می کند و بعد از چند بار نشان دادن این توپ پودر در برنامه خانواده ما هم تماس گرفته و با شماره هایی که در برنامه خانواده اعلام شده بود توپ را به قیمت 90 هزار تومان خریداری کردیم اما به محض استفاده متوجه شدیم هیچ گونه کیفیت و کارایی ندارد و چون در همان برنامه تبلیغاتی اعلام شده بود که در صورتی که راضی نبودید می توانید مرجوع کنید ما هم تصمیم به مرجوع کردن گرفتیم تا حداقل پولمان را پس بگیریم.

جانباز دفاع مقدس تاکید کرد؛ الان بیش از 6 ماه است که توپ پودر را با پست ویژه برای آن شرکت مرجوع کرده ایم اما هر بار که تماس می گیریم به نحوی ما را سر کار گذاشته و تاکنون مبلغی را به ما پرداخت نکرده اند.

این جانباز خاطر نشان کرد: مردم اطلاعی از نحوه عملکرد شرکت های مختلف ندارند و وقتی در برنامه های پر مخاطب و مورد قبول صدا و سیما نمایندگان این شرکت ها حضور پیدا می کنند و کالاهایی را معرفی می کنند، مردم هم بر اساس اعتمادی که به رسانه و برنامه های آن دارند اطمینان می کنند و خرید می کنند در حالی که این شرکت ها به راحتی و با استفاده ابزاری از برنامه های تاثیر گذار صدا و سیما به کلاهبرداری از مردم می پردازند.

این جانباز با درخواست از عوامل برنامه خانواده اظهار داشت: حقوق ماهیانه من جانباز 600 هزار تومان است و مبلغ 90 هزار تومان در میان این حقوق برای خانواده من مبلغ مهمی است و از مسئولین این برنامه می خواهم تا کمک کنند و پولم را دریافت کنم.

 

فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ در آستانه ورشکستی یا کلاهبرداری؟


گردانندگان این فروشگاه اینترنتی سه برادر و از فرزندان آقای باغبانیان نماینده پیشین مجلس شورای هستند که هزینه سرسام آور این سه جوان برای مطرح شدن در تلویزیون و بخصوص شبکه دو سیما و شبکه آی فیلم سوال برانگیز است. حالا هم زمزمه های اعلام ورشکستگی این شرکت برای فرار از پرداخت حقوق کارکنان به گوش می رسد.
یک فروشگاه اینترنتی که این روزها با تبلیغاتش ، صداوسیما را کاغذ دیواری کرده است! ، در روزهای پایانی سال به کارکنان خود رسما اعلام کرده که حقوق آنها نمی پردازد.تعدادی از کارکنان این به اصطلاح فروشگاه اینترنتی که رویای رقابت با برترین فروشگاه های اینترنتی کشور را در سر می پروراند به خبرنگار البرزنیوز گفتند: مدیر مالی این شرکت با توهین به افرادی که حقوق سه ماهه معوق خود را پیگیری می کردند گفته است: حقوق آنها را نمی پردازد و شاکیان هرکار دلشان می خواهد می توانند بکنند!

این گزارش حاکی است کارمندان بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی ۵۰۴۰ از دی ماه حقوق نگرفته اند و تعداد دیگری نیز که به شکل دورکاری با این پایگاه مجازی عرضه کالا همکاری داشتند از مهر ماه جاری حقوقی دریافت نکرده اند.

یکی از کارکنان فروشگاه مجازی ۵۰۴۰ گفت: آخرین بخش تبلیغات این فروشگاه مدعی، فراخوان داوطلبان برای اخذ نمایندگی در استانها و شهرستان های مختلف بود که با این شگرد هم موفق شدند عده ای را به تهران بکشانند و ضمن عقد قرارداد، به عنوان اعطای نمایندگی ، هزینه های هنگفتی هم از این افراد گرفته اند.

وی افزود: اما اکنون در راهروهای این شرکت زمزمه های اعلام ورشکستگی صوری و تعطیلی آن به گوش می رسد تا این سه برادر ضمن فرار از پرداختن حقوق کارکنان ، که عمدتا ار قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند ، توجیهی هم برای نمایندگان این فروشگاه به اصطلاح مجازی داشته باشند.

آنها برای ارعاب کارکنان طلبکار ، بارها گفته اند پشتشان به یکی از سیساسیون گرم است و اعتراض ها ممکن است برای این افراد گران تمام شود.

البته تجربه نشان داده است اغلب این ادعاها تو خالی بوده و وقتی پای قانون و بررسی قراردادهای کارکنان به میان می آید هیچ دست پشت پرده ای به متخلفان کمک نمی کند.

آخرین خبر از راهروهای این شرکت اینکه جمع زیادی از کارکنان این فروشگاه مجازی تصمیم گرفته اند به استناد قراردادهایشان که البته آن هم غیرمنصفانه است به اداره کار شکایت کنند.

 

http://fundooni.ir/18099/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-5040-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%88%D8%B1%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%DB%8C.html

 

http://shohadayeiran.com/fa/news/77523/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%84%DB%8C

 

 

 

 

گلایه های یک جانباز,...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : چهارشنبه 28 مهر 1395 ساعت: 6:07

close
تبلیغات در اینترنت